Dsmart Çiğli Servisi İletişim Bilgileri

Dsmart Çiğli Servisi İletişim Bilgileri

Çiğli D-Smart Servisi Türkiye’de önder dijital yayım platformlarındandır. Tv yayım platformlarındaki en zengin içerikleriyle hizmet paketlerini devamlı yükselten ve geliştiren Çiğli D-Smart servisi özel tematik kanalları; HD yayım yapan 41 kanal; elit milli kanalları; Türksat’ta yayım yapan en güzel türk malı ve başka onlarca kanalı ve kalifiye içerik paketlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Çiğli Dsmart Servisi web ve dijital teknolojilerin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir . Dsmart Tv + web hizmetleriyle müşterilerine tek elden gereksinim duyacağı bütün mahsulleri sağlayarak hizmet kolaylığı sunmaktadır. Dsmart’ın çok avantajlı maliyetleri yakınında istediğinizi izleyebileceğiniz paketleri oluşturmaktadır. Şampiyonlar Ligi ve UEFA mücadeleleri , NBA, La Liga ve EuroLeague Basketbol mücadeleleri , Formula bir , Motor GP benzeri pekçok spor muhtevasının yanında , Film, Dizi, Hayat , Belgesel, Müzik ve Genç kanallarıyla içeriklerini çok ek olarak rengarenk duruma getiriyor.

Dsmart Çiğli Üyelik Servisi
Şimdi Dsmart’da çok avantajlı öneriler var. Dsmart paketlerinden ve indirinlerden yararlarak Dsmart Çiğli Servisi merkezinden çok pratik ve çabuk bir biçimde abonelik işlemlerinizi gerçekleştirip Dsmart keyfini anında yaşamaya başlayabilirsiniz. Dsmart Çiğli alıcı temsilcilerimiz sizin gereksinim duyacağınız paketler dair bilgilendirip, abonelik işlemlerinizi ek olarak profesyonel yapmanıza destekçi olacaktır. En avantajlı kampanya seçenekleriyle, heyecan ettiğiniz bütün soruları sizin ihtiyaçlarınızı ek olarak iyi anlayan “Dsmart Çiğli Servisi” alıcı temsilcilerimiz sorularınızı yanıtlamaktan huzur alacaktır.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.